KONST / Litografier / Litografi 9579116
*
nr 957 9116
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Gösta Werner (1909-1989), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Efter Taube, bladets mått: 31 x 23
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 april 2015
kl 18:31:20
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Werner
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Läs mer om Gösta Werner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafik gösta werner konstnärens exemplar litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige taube
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:41
*
Gösta Werner
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Läs mer om Gösta Werner
nr 957 9116
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Gösta Werner (1909-1989), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Efter Taube, bladets mått: 31 x 23
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 april 2015 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gösta Werner
Gösta Werner, svensk mÃ¥lare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.Läs mer om Gösta Werner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga grafik gösta werner konstnärens exemplar litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige taube
-
6682 Färglitografi
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
12 jan kl 18:41



